Zawody w tenisie stołowym

Zawody w tenisie stołowym

Dnia 29.11.17 najlepsi uczniowie naszej szkoły ( rocznika 2002-2004) brali udział w zawodach tenisa stołowego, które odbyły się w hali sportowej BBOSiR przy ul. Bratków w Bielsku- Białej. Do rozgrywek przystąpiło razem 128 uczniów z różnych bielskich szkół : 68 chłopców i 60 dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowali:Konrad Nowak, Gabriel Gwóźdź i Paweł Górowicz. Chłopcy musieli wykazać się umiejętnościami w grze pojedynczej, precyzyjną reakcją, dużą szybkością, dokładnością, koordynacją, zwinnością oraz przepisami gry co nie należy do łatwych zadań. Najlepszy wśród kolegów był Konrad Nowak , który swą zaciętą grą doszedł do półfinału. Gratulujemy udanego współzawodnictwa, dużych umiejętności i chęci walki „ fair play”.

Galeria zdjęć

artykuł: Beata Szczurko

 

Certyfikaty

banner2
szkola