3 b

3 b

  PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55   wychowanie fizyczne
G3 b - Szczurko Beata (sala gimnastyczna)
     
1 08:00-08:45 język polski
G3 b - Szyra Aleksandra (26)
wychowanie fizyczne
G3 b - Szczurko Beata (sala gimnastyczna)
biologia
G3 b - Łukasz Aneta (61)
geografia
G3 b - Filuś Marek (31)
fizyka
G3 b - Piwowar Grzegorz (61)
2 08:55-09:40 język angielski
G3 b j.ang gr.1 - Popiołek-Puda Anita (26)
język angielski
G3 b j.ang gr.2 - Staszczyszyn-Kozina Katarzyna (24)
język niemiecki
G3 b - Połomska Iwona (17)
język angielski
G3 b j.ang gr.1 - Popiołek-Puda Anita (26)
język angielski
G3 b j.ang gr.2 - Staszczyszyn-Kozina Katarzyna (24)
język niemiecki
G3 b - Połomska Iwona (17)
wychowanie fizyczne
G3 b - Szczurko Beata (sala gimnastyczna)
3 09:50-10:35 biologia
G3 b - Łukasz Aneta (61)
język polski
G3 b - Szyra Aleksandra (26)
matematyka
G3 b - Śliwa Marzena (24)
edukacja dla bezpieczeństwa
G3 b - Michalski Robert (18)
wychowanie fizyczne
G3 b - Szczurko Beata (sala gimnastyczna)
4 10:50-11:35 religia
G3 b religia - Hałas Marcin (26)
język polski
G3 b - Szyra Aleksandra (26)
matematyka
G3 b - Śliwa Marzena (24)
język polski
G3 b - Szyra Aleksandra (26)
język angielski
G3 b j.ang gr.1 - Popiołek-Puda Anita (24)
język angielski
G3 b j.ang gr.2 - Staszczyszyn-Kozina Katarzyna (17)
5 11:45-12:30 matematyka
G3 b - Śliwa Marzena (24)
matematyka
G3 b - Śliwa Marzena (24)
język polski
G3 b - Szyra Aleksandra (26)
wiedza o społeczeństwie
G3 b - Girtler-Jamka Monika (26)
religia
G3 b religia - Hałas Marcin (24)
6 12:40-13:25 chemia
G3 b - Majcherczyk Joanna (60)
  historia
G3 b - Girtler-Jamka Monika (26)
godzina z wychowawcą
G3 b - Girtler-Jamka Monika (26)
matematyka
G3 b - Śliwa Marzena (24)
7 13:40-14:25 geografia
G3 b - Filuś Marek (30)
  Zajęcia techniczne
G3 b - Grzybowska Elżbieta (26)
chemia
G3 b - Majcherczyk Joanna (60)
historia
G3 b - Girtler-Jamka Monika (24)
8 14:30-15:15     Zajęcia techniczne
G3 b - Grzybowska Elżbieta (26)
   

Certyfikaty

banner2
szkola