3 a

3 a

  PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55         wychowanie fizyczne
G3 a - Szczurko Beata (sala gimnastyczna)
1 08:00-08:45   historia
G3 a - Kaps Janusz (26)
chemia
G3 a - Majcherczyk Joanna (60)
fizyka
G3 a - Piwowar Grzegorz (61)
wychowanie fizyczne
G3 a - Szczurko Beata (sala gimnastyczna)
2 08:55-09:40 biologia
G3 a - Łukasz Aneta (61)
wiedza o społeczeństwie
G3 a - Kaps Janusz (26)
biologia
G3 a - Łukasz Aneta (61)
geografia
G3 a - Filuś Marek (31)
historia
G3 a - Kaps Janusz (26)
3 09:50-10:35 matematyka
G3 a - Śliwa Marzena (24)
język włoski
G3 a - Wojtaszek-Ziobro Anna (24)
język angielski
G3 a j.ang gr.1 - Popiołek-Puda Anita (26)
język angielski
G3 a j.ang gr.2 - Tarnawa-Szwajkosz Eliza (16)
język włoski
G3 a - Wojtaszek-Ziobro Anna (24)
język angielski
G3 a j.ang gr.1 - Popiołek-Puda Anita (26)
język angielski
G3 a j.ang gr.2 - Tarnawa-Szwajkosz Eliza (16)
4 10:50-11:35 matematyka
G3 a - Śliwa Marzena (24)
edukacja dla bezpieczeństwa
G3 a - Michalski Robert (18)
język polski
G3 a - Pieronek Dorota (26)
matematyka
G3 a - Śliwa Marzena (24)
język polski
G3 a - Pieronek Dorota (26)
5 11:45-12:30 język polski
G3 a - Pieronek Dorota (26)
zajęcia biblioteczne
G3 a biblioteka - Stajewska Magdalena (biblioteka)
religia
G3 a religia - Hałas Marcin (26)
matematyka
G3 a - Śliwa Marzena (24)
matematyka
G3 a - Śliwa Marzena (24)
język polski
G3 a - Pieronek Dorota (26)
6 12:40-13:25 język polski
G3 a - Pieronek Dorota (26)
język angielski
G3 a j.ang gr.1 - Popiołek-Puda Anita (26)
język angielski
G3 a j.ang gr.2 - Tarnawa-Szwajkosz Eliza (16)
wychowanie fizyczne
G3 a - Szczurko Beata (sala gimnastyczna)
godzina z wychowawcą
G3 a - Szczurko Beata (24)
zajęcia biblioteczne
G3 a biblioteka - Stajewska Magdalena (biblioteka)
religia
G3 a religia - Hałas Marcin (26)
7 13:40-14:25 chemia
G3 a - Majcherczyk Joanna (60)
  wychowanie fizyczne
G3 a - Szczurko Beata (sala gimnastyczna)
Zajęcia techniczne
G3 a - Grzybowska Elżbieta (26)
wychowanie do życia w rodzinie
G3 a wdż - Grzybowski Stanisław (26)
8 14:30-15:15 geografia
G3 a - Filuś Marek (31)
    Zajęcia techniczne
G3 a - Grzybowska Elżbieta (26)
 

Certyfikaty

banner2
szkola