Kolejny sukces naszego ucznia

Kolejny sukces naszego ucznia

W dniu 23 maja 2014 r. odbył się finał konkursu z zakresu edukacji dla bezpieczeństwa organizowany przez Stowarzyszenie POLSKA – ŚWIAT dla uczniów gimnazjum z regionu Podbeskidzia. W konkursie uczestniczyły dwuosobowe reprezentacje z 21 szkół. Reprezentacje zostały wyłonione po przeprowadzeniu wcześniejszych eliminacji szkolnych. Poziom był bardzo wysoki i wyrównany, dlatego do wyłonienia pierwszej trójki potrzebna była dogrywka. W jej wyniku uczeń naszego gimnazjum, Bartek Żrebiec z klasy 1b, zajął III miejsce. Nagrodą, obok pucharu i dyplomu, jest roczne stypendium Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki "Szkoła Kadetów" w Bielsku – Białej. Bartkowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce. 

autor artykułu: mgr Stanisław Grzybowski

Certyfikaty

banner2
szkola