Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/g2bb4330/public_html/libraries/joomla/string/string.php on line 27 Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.input_encoding is deprecated in /home/g2bb4330/public_html/libraries/joomla/string/string.php on line 28 Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.output_encoding is deprecated in /home/g2bb4330/public_html/libraries/joomla/string/string.php on line 29  „Potyczki językowe-czyli konkurs piosenki”

„Potyczki językowe-czyli konkurs piosenki”

W dniu 17 marca 2015 r. odbył się w Naszym Gimnazjum konkurs „Potyczki językowe-czyli konkurs piosenki”. W konkursie brały udział wszystkie klasy, które miały za zadanie przygotować i wykonać 2 piosenki, jedną w języku angielskim i drugą w języku niemieckim lub włoskim.

Podczas konkursu były oceniane:

a) zaangażowanie klas

b) poprawność językowa, opanowanie materiału

c) wrażenie artystyczne -forma prezentacji, aranżacja

Rywalizacja była bardzo zacięta, gdyż wszystkie klasy podeszły do zadania bardzo ambitnie wybierając ciekawe propozycje piosenek i prezentując wysoki poziom wokalno-językowo-artystyczny.

Pierwsze miejsce zdobyła klasa 3a, która otrzymała maksymalną liczbę punktów zarówno od jury, jak i największe brawa od widowni.

Drugie miejsce różnicą tylko 1 punktu zdobyła klasa 1a.

Posłuchajcie i obejrzyjcie sami … 

Autor: BartЕ‚omiej Nagacz (bartek.nagacz(at)gmail.com)

 Kup lajki na Instagramie