Sukces naszego ucznia w w konkursie chemicznym i fizycznym!

Sukces naszego ucznia w w konkursie chemicznym i fizycznym!

Wszyscy, którzy lubią wiedzieć, myśleć i rywalizować dnia 14 marca 2017 roku uczestniczyli w konkursie wiedzy organizowanej w Liceum Ogólnokształcącym w Czechowicach- Dziedzicach. Konkurs odbywał się pod patronatem Starosty Bielskiego oraz Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Bielsku-Białej. Uczniowie naszego GIMNAZJUM uczestniczyli w konkursie chemicznym i fizycznym. Mamy ogromną przyjemność poinformować ,że konkurs fizyczny wygrał JERZY PRASZKIEWICZ z KL.3 A. Opiekunem Jerzego jest pan Grzegorz Piwowar. Jurkowi oraz Jego nauczycielowi gratulujemy sukcesów i życzymy , aby kolejne konkursy , olimpiady kształtowały Jego mądrość.

Autor: BartЕ‚omiej Nagacz (bartek.nagacz(at)gmail.com)