Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia, czas miłości, radości, dzielenia się tym co mamy, czas składania sobie życzeń - tych najpiękniejszych, najszczerszych... I właśnie w tym okresie przyłączmy się kolejny już raz do pięknej akcji Pola Nadziei. Od dziesięciu lat wspomagamy budowę stacjonarnego hospicjum im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej. Hospicjum jest już wybudowane, jednak jeszcze wiele środków potrzeba na wyposażenie tego tak bardzo potrzebnego miejsca. Nasza szkoła, dzięki wielu przedsięwzięciom, zaangażowaniu Uczniów, Rodziców i Nauczycieli,  jest jedną z najbardziej aktywnych. Ogłosiliśmy wraz z Radą Osiedla Złote Łany konkurs na najpiękniejszy stroik świąteczny (szczegóły na stronie internetowej naszej szkoły i plakatach) dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z naszego terenu. W tym tygodniu uczniowie naszego gimnazjum w czasie lekcji plastyki, zajęć technicznych i artystycznych będą wykonywać stroiki świąteczne, których kiermasz odbędzie się w niedzielę 21 grudnia 2014r w kościele na Złotych Łanach. Całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na wyposażenie hospicjum. Jak co roku zwracam się do Państwa i do Was Drodzy Uczniowie z prośbą - niech zaangażowanie w wykonanie tych świątecznych ozdób będzie naszym darem dla Tych, którzy tego potrzebują.

Pozdrawiam serdecznie Monika Biernat

Autor: BartЕ‚omiej Nagacz (bartek.nagacz(at)gmail.com)